GoPro (formerly Capture)

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 153.1 MB
  • Version 4.4
  • Dil Türkçe
  • Firma GoPro
Fotoğraflarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanız konusunda kullanıcılarına yardımcı olacak GoPro artık IOS cihazınızda.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz GoPro mobil uygulaması ile hem yepyeni videolar, fotoğraflar ve aynı zamanda sevdikleriniz için muhteşem kısa filmler oluşturabilirsiniz. En son çekimlerinizi telefonunuza kopyalayın ardından efektler, müzik ve daha fazlası ile harika bir videoya dönüştüğü için geri dönüş yapın. 

Kısa filmler oluşturmak için mobil cihazınızda bulunan videolarınızı kırpabilir, birleştirebilir, efekt verebilir ve daha bir çok ayarlama ile güzel filmler oluşturabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz videoları, fotoğrafları doğrudan sosyal medyalarınıza koyabilir veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. 

GoPro Plus aboneleri buluta otomatik olarak yükleme yapabilir ve fotoğraflarını ve videolarını istedikleri zaman, her yerde buluta erişebilirler. Canlı önizleme ile mükemmel çekimler yapın ve tüm kamera işlevlerinin tam uzaktan kumandasını ele alın. Ayarları kolayca yapabilirsiniz, kaydı başlatıp durdurun ve daha fazlasını yaparak kontrolünü sağlayın.

Ayarlamalar yapmak çok fazla zamanınızı almaz, kısa süre içerisinde harika videolar, fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Her zaman her yerde çeşitli çalışmalar yaparak mobil cihazınızda profesyonel çalışmalara imza atabilirsiniz. 

GoPro (formerly Capture) indir
DİĞER SÜRÜMLER